środa, 7 grudnia 2016

Simple grey

Sweater, skirt, heels ZARA, scarf GUCCI, bag ZARA
 
Jestem ostatnio do szaleństwa zakochana w szarości - od skarpetek poprzez buty aż do swetrów - uwielbiam wszystko co szare ( tak wiem, że jestem nudna...). Zawsze kiedy mam do wyboru kilka wersji kolorystycznych danej rzeczy, zawsze wybieram tę szarą.

Zazwyczaj wolę  dłuższe spódnice, szczególnie lubię te o ołówkowym kroju, ale postanowiłam tym razem zrobić wyjątek i założyć w końcu coś krótszego. W połączeniu z dużym ( oczywiście szarym ;)), ciepłym swetrem wyszło lekko i bardziej jesiennie niż zimowo. No cóż, nic nie poradzę na to, że nienawidzę zimy.

I'm totally in love with grey color - from socks through shoes to sweaters - I adore everything grey ( yes I know I'm boring ...). I can't help it when I have to choose from several color versions of one thing I always go for grey.

Usually I like to wear longer skirts but today I decided to try with this really cute one. Combined with oversized, baggy sweater it looks more effortlessly and more like autumn than winter outfit. Well it seems I hate winter so bad.


1 komentarz:

  1. Świetna kolorystyka !!! Podoba mi się twój styl - obserwuję :-)

    OdpowiedzUsuń

Military green